banner
Ürün Grupları / Gıda Takviyeleri / Sepe Natural L-Carnitine (L-Karnitin) 400Mg. 100 Kapsül
Sepe Natural L-Carnitine (L-Karnitin) 400Mg. 100 Kapsül
Ürün Fiyatı : 42,50 TL
Kampanya Fiyatı : 40,38 TL
İndirim Oranı : %5
Adet :  
Facebook'ta Paylaş

Sepe Natural L-Carnitine (L-Karnitin) 400Mg. 100 Kapsül

Kullanım Önerisi: Tercihen günde 3 defa 1 kapsül yemek öncesi veya sonrası kullanılması tavsiye edilir.

Bilgi: Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı kullanılmamıştır.

Ambalaj: 140 cc'lik cam şişede

Ambalaj Detayları: 87mm x 56mm

Ürün Formu: 90 kapsül - 30 günlük kullanım

Barkod No: 8680462000460

İçindekiler: Her Kapsülde;
L-Karnitin 110 mg
Çitosan 110 mg
Mavi-Yeşil Alg 110 mg
Jelatin Kapsül 80 mg

Muhafaza Koşulları: Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.

Sertifikalar : GMP, ISO22000:2005, FDA, Helal Sertifikalı

Muhafaza Koşulları : Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.

İçerik Hammaddesi : T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'mızın ön izni, yapılan inceleme, muayene ve analiz sonucu uygun görülmesi sonucu ithal edilmiştir.

Üretim/Paketleme/Sevkiyat : Sepe Natural ürünlerini Bakanlığımızın belirlemiş olduğu ilgili kodekse uygun olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Sepe Natural Uluslararası Standardizasyon Örgütü'nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP Good Manufacturing Practice İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Sepe Natural FDA Food and Drug Administration kayıtlıdır.

Sepe Natural İşletme Kayıt Numarası : TR-35-K-000853

Sepe Natural ürünlerinin tamamı doğal ürünlerin ekstrelerinden, özlerinden, konsantrelerinden, doğal ürünlerden üretilmiş gıda takviyeleri ve/veya gıda maddeleridir. Sepe Natural ürünleri İLAÇ DEĞİLDİR. Sepe Natural ürünleri ilaç olarak görülmemeli ve bu niteliklerle/amaçlarla kullanılmamalıdır.

Ürün detayları bölümünde yazılı olan, ürün ile ilişkilendirilen rahatsızlık isimleri, adı geçen bitkiye ait yıllardır süre gelen geleneksel kullanım amaçlarının literatür kayıtlarından, çeşitli bilimsel araştırmaların kaynakçalarından alınarak yazılmıştır. Her türlü gıda takviye ürünlerini kullanmadan önce mutlaka doktorunuza veya bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

BankaLogo
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 

Bu Kategorideki En Çok Satılan Ürünler


Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.

Tüm hakları Sepenatural.net' e aittir | Copyright 2014